دوشنبه 13 مرداد 1399

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمانهای مردم نهاد استان گیلان، دکتر محمد رضا فضلی در جلسه ی هم اندیشی دبیران شورای پژوهش ادارات کل ورزش و جوانان منطقه ی دو کشور با ابراز خرسندی از جلسات و رویدادهای برگزار شده به میزبانی گیلان ، اظهار داشت : شاهد روند رو به رشد ارایه و اجرای طرحهای پژوهشی در حوزه ی کاربرد و مساله محوری هستیم و این نشان دهنده ی درایت و هدایت خوب فعالیت های و طرحهای پژوهشی به سمت و سوی نیاز و مسایل ورزش و جوانان استان است.

وی افزود : این فعالیت دارای کیفیت مطلوب می باشد و نیاز است که این روند ادامه یابد. این فعالیت ها مدیون کیفیت شورای پژوهش استان گیلان و اساتید و اعضای هیات علمی همراه با این شوراست.

فضلی گفت : طرحهای پژوهشی حوزه ی ورزش و جوانان روز به روز در حال بهتر شدن است و باید با حساسیت بیشتری به طرحهای پژوهشی و راه حل مسایل بپردازیم.

فضلی تصریح کرد : از سوی دیگر منابع دریافت داده ها باید واقعی باشند یعنی تحلیل داده هایی را شاهد باشیم که بر اساس مستندات باشند و نه صرفا نگرش ها خصوصا در زمینه ی مطالعات اجتماعی و طرحهای توصیفی که در ورزش انجام می شود و این امر باعث لغزش در کلیه ی فرآیند نتایج تحقیق خواهد شد .

وی تاکید کرد : گیلان یکی از ادارات کل ورزش و جوانان پیشرو در فعالیت های پژوهشی است که به مدت سه سال جز برترهای کشور بوده و این فعالیت ها بسیار ارزشمند است .

فضلی افزود : به لحاظ گسترش فعالیت و طرحهای پژوهشی ثبت شده درسامانه سمات ما یکی از سازمانهای اجرایی موفق هستیم که نقطه ی عطفی است که با تلاش دبیران و همکاران شورای پژوهش ادارات کل ورزش و مدیران کل حاصل شده است.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان های مردم نهاد جوانان استان گیلان می باشد
2015 © Guilan NGO