دوشنبه 13 مرداد 1399

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمانهای مردم نهاد استان گیلان  ، فاطمه لطیفی، نائب رئیس کمیته روابط عمومی هیات رزمی گیلان گفت: در نشست با روسا و نواب روسای هیات‌های ورزشی گیلان با تقدیر و تشکر از تلاش‌های همه مسئولان هیئت‌های ورزشی، گفت: بر اساس شاخص‌های ده گانه و تلاش‌های کارشناسان معاونت ورزشی اداره کل هیئت تکواندو گیلان با ۹۱۲ امتیاز، هیئت کشتی گیلان با ۸۹۱ امتیاز و هیات فوتبال گیلان با ۸۹۰ امتیاز به عنوان ۳ هیئت برتر در سال ۹۷ معرفی شدند

مریم بخشی، مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در این نشست، ضمن قدردانی از تمامی کارشناسان و روسای گروه‌های معاونت ورزشی اداره کل، گفت: در حوزه ورزش همگانی که ۱۰ فدراسیون ورزشی فعالیت می‌کنند، هیئت ورزش‌های رزمی با ۸۳۲ امتیاز، هیئت کونگ فو با ۷۶۷ امتیاز و هیات ورزش‌های همگانی گیلان با ۷۱۶ امتیاز عناوین اول تا سوم را به دست آوردند.

وی افزود: اعتبارات هیئت‌های ورزشی منصفانه و بر اساس برنامه محوری تخصیص داده خواهد شد و تلاش داریم در سال ۹۸ حداقل دو رویداد بزرگ و خاص ورزشی را در گیلان میزبانی کنیم.

مدیر کل ورزش و جوانان گیلان گفت: امسال برای اولین بار، ۳۵ اردو و مسابقه ملی و بین المللی در گیلان میزبانی کردیم که از بسیاری از استان‌های تیپ یک بالاتر بوده است.

مریم بخشی، با اشاره به در پیش بودن المپیک ۲۰۲۰ ژاپن گفت: از سال گذشته ستاد بازی‌های المپیک و پارالمپیک تشکیل شده و قصد داریم با حمایت از امید‌های ورزش گیلان سهمیه‌های بیشتری در المپیک داشته باشیم.

وی، با اشاره به اهمیت بالای روابط عمومی و اطلاع رسانی از تمامی هیئت‌های ورزشی خواست برای هیئت خود با هماهنگی روابط عمومی اداره کل مسئول روابط عمومی انتخاب کنند.

ابوالفضل صادقی، معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان گیلان هم با تاکید بر ثبت نام مربیان و ورزشکاران هیئت‌های ورزشی در سامانه مبین، توجه به بیمه ورزشی و سامانه تسما، گفت: مهم‌ترین رویداد پیش روی ما المپیک ۲۰۲۰ است و بر اساس برنامه در نظر داریم به تمامی ورزشکارانی که شانس حضور در المپیک دارند حقوق ماهیانه، روانشناس و رصد دقیق و منظم داشته باشیم، تا بدون دغدغه و مشکلی به کسب افتخار برای گیلان و ایران بپردازند.

هاشم اسماعیلی، معاون امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان نیز از هیئت‌های ورزشی گیلان خواست ضمن همکاری بیشتر در مراسم های انقلابی و فرهنگی و معرفی یک مسئول از هیئت در حوزه‌های فرهنگی، حضور پررنگ تری داشته باشند و همچنین امکانات و تسهیلات و مشاوره ازدواج و روانشناسی را برای جوانان ورزشکار هیئت‌های ورزشی آماده و فراهم دانست

انتهای پیام/083466

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان های مردم نهاد جوانان استان گیلان می باشد
2015 © Guilan NGO